Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 GDE BI VOLELI DA STE U OVOM TRENUTKU

Ići dole 
+12
Coyote girl
kiss
simona
bejce
dunovic
Phoenix
zmaj80
candy032
davidm
Mumbuthu
Alek
Hermiona
16 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
Alek
Penzioner Member
Penzioner Member
Alek


Muški
Broj poruka : 4089
Datum upisa : 21.01.2008

GDE BI VOLELI DA STE U OVOM TRENUTKU - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: GDE BI VOLELI DA STE U OVOM TRENUTKU   GDE BI VOLELI DA STE U OVOM TRENUTKU - Page 2 EmptyNed Jan 27, 2008 8:30 pm

Jao i Dunovic voli pecanje :grlim:
Nazad na vrh Ići dole
dunovic
POCASNI CLAN
POCASNI CLAN
dunovic


Ženski
Broj poruka : 144
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2008

GDE BI VOLELI DA STE U OVOM TRENUTKU - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: GDE BI VOLELI DA STE U OVOM TRENUTKU   GDE BI VOLELI DA STE U OVOM TRENUTKU - Page 2 EmptyPon Jan 28, 2008 2:28 am

Volim i puno sam boravila na pecaroskim terenima zajedno sa pok.mužem, ali su to prosla vremena, pa kad rece gde bi, eh, ja bi bas tamo na pecanje i Vranjsko jezero... :plac: :wow:
Nazad na vrh Ići dole
Alek
Penzioner Member
Penzioner Member
Alek


Muški
Broj poruka : 4089
Datum upisa : 21.01.2008

GDE BI VOLELI DA STE U OVOM TRENUTKU - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: GDE BI VOLELI DA STE U OVOM TRENUTKU   GDE BI VOLELI DA STE U OVOM TRENUTKU - Page 2 EmptyPon Jan 28, 2008 2:31 am

Uh :zbunjen: Ja obozavam pecanje i leti me ne mogu pronaci kada odem ::):
Nazad na vrh Ići dole
dunovic
POCASNI CLAN
POCASNI CLAN
dunovic


Ženski
Broj poruka : 144
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2008

GDE BI VOLELI DA STE U OVOM TRENUTKU - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: GDE BI VOLELI DA STE U OVOM TRENUTKU   GDE BI VOLELI DA STE U OVOM TRENUTKU - Page 2 EmptyPon Jan 28, 2008 2:53 am

Svaka ti čast, tako smo i mi porodicno ustjali u 4. pa na terene, zora,milina, mirisi...eto, retko to bas mogu ženama docarati, ali zato ja ne volim da vezem, strikam i tipicno ženske neke radove rukama, a crva na udicu mogu, i ostale pecaroske tajne mamce....he,he,he, Zdravo odoh i ja....Alekseju. :hello: :pozz: :san: :kiki:
Nazad na vrh Ići dole
Alek
Penzioner Member
Penzioner Member
Alek


Muški
Broj poruka : 4089
Datum upisa : 21.01.2008

GDE BI VOLELI DA STE U OVOM TRENUTKU - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: GDE BI VOLELI DA STE U OVOM TRENUTKU   GDE BI VOLELI DA STE U OVOM TRENUTKU - Page 2 EmptyPon Jan 28, 2008 2:55 am

Pozdrav i Laku Noc ::): Uskoro ce prolece i zov prirode :cvike:
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




GDE BI VOLELI DA STE U OVOM TRENUTKU - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: GDE BI VOLELI DA STE U OVOM TRENUTKU   GDE BI VOLELI DA STE U OVOM TRENUTKU - Page 2 EmptyPon Jan 28, 2008 11:08 am

dunovic ::
Svaka ti čast, tako smo i mi porodicno ustjali u 4. pa na terene, zora,milina, mirisi...eto, retko to bas mogu ženama docarati, ali zato ja ne volim da vezem, strikam i tipicno ženske neke radove rukama, a crva na udicu mogu, i ostale pecaroske tajne mamce....he,he,he, Zdravo odoh i ja....Alekseju. :hello: :pozz: :san: :kiki:
Ovim postom si me oduševila, svaka čast :grlim:
Nazad na vrh Ići dole
dunovic
POCASNI CLAN
POCASNI CLAN
dunovic


Ženski
Broj poruka : 144
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2008

GDE BI VOLELI DA STE U OVOM TRENUTKU - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: GDE BI VOLELI DA STE U OVOM TRENUTKU   GDE BI VOLELI DA STE U OVOM TRENUTKU - Page 2 EmptyPon Jan 28, 2008 1:21 pm

Hvala Žabičice na komplimentu, ali to je zaista istina.Ja sam tip koja bi pre naucila da vozim kombajn, nego neki goblem, a njih uopšte ni ne volim.
Morala sam potkupljivati drugarice da zbog ocene nesto rade za mene, ali zato sam u drugim stvarima svoja....Jos jednom pozdrav :kez: ::): :kiki: :dama:
Nazad na vrh Ići dole
bejce
POCASNI CLAN
POCASNI CLAN
bejce


Ženski
Broj poruka : 657
Godina : 47
Datum upisa : 23.01.2008

GDE BI VOLELI DA STE U OVOM TRENUTKU - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: GDE BI VOLELI DA STE U OVOM TRENUTKU   GDE BI VOLELI DA STE U OVOM TRENUTKU - Page 2 EmptyPon Jan 28, 2008 2:50 pm

Dunovic potpuno vas razumem :mig:

volela bi da sam na nekoj lepoj plazi
Nazad na vrh Ići dole
simona
POCASNI CLAN
POCASNI CLAN
simona


Ženski
Broj poruka : 844
Godina : 44
Lokacija : bgd
Datum upisa : 24.01.2008

GDE BI VOLELI DA STE U OVOM TRENUTKU - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: GDE BI VOLELI DA STE U OVOM TRENUTKU   GDE BI VOLELI DA STE U OVOM TRENUTKU - Page 2 EmptyPon Jan 28, 2008 2:51 pm

Ja hoću u Egipat.... :megafon:
Nazad na vrh Ići dole
Phoenix
JR MEMBER
JR MEMBER
Phoenix


Muški
Broj poruka : 576
Datum upisa : 22.01.2008

GDE BI VOLELI DA STE U OVOM TRENUTKU - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: GDE BI VOLELI DA STE U OVOM TRENUTKU   GDE BI VOLELI DA STE U OVOM TRENUTKU - Page 2 EmptyPon Jan 28, 2008 3:46 pm

ja bi na Kubu..... :tuzan:
Nazad na vrh Ići dole
simona
POCASNI CLAN
POCASNI CLAN
simona


Ženski
Broj poruka : 844
Godina : 44
Lokacija : bgd
Datum upisa : 24.01.2008

GDE BI VOLELI DA STE U OVOM TRENUTKU - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: GDE BI VOLELI DA STE U OVOM TRENUTKU   GDE BI VOLELI DA STE U OVOM TRENUTKU - Page 2 EmptyPon Jan 28, 2008 3:46 pm

Rio...
Nazad na vrh Ići dole
kiss
NEWBIE
NEWBIE
kiss


Broj poruka : 48
Datum upisa : 23.01.2008

GDE BI VOLELI DA STE U OVOM TRENUTKU - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: GDE BI VOLELI DA STE U OVOM TRENUTKU   GDE BI VOLELI DA STE U OVOM TRENUTKU - Page 2 EmptyPon Jan 28, 2008 10:51 pm

ala ste skromni... :kez:

ja bih u Japan
Nazad na vrh Ići dole
dunovic
POCASNI CLAN
POCASNI CLAN
dunovic


Ženski
Broj poruka : 144
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2008

GDE BI VOLELI DA STE U OVOM TRENUTKU - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: GDE BI VOLELI DA STE U OVOM TRENUTKU   GDE BI VOLELI DA STE U OVOM TRENUTKU - Page 2 EmptyUto Jan 29, 2008 12:29 am

E, kad su daleka putovanja, onda bi i ja putovala, recimo u ARGENTINU, ni sama neznam zasto, ali oduvek me privlaci. Da sam bar bila na Cecinom mestu pa pevala tamo nekom, ili, bas dobro sto nisam, pa eto imam vecnu želju.
Smatram da i tamo ima pecaroskih terena, kako da ne, a i dobrih podijuma za tango, jer je to jedina igra koju znam da igram.....
Ne mogu krace, da se ubijem. :kez: :kez: :kez:
Nazad na vrh Ići dole
dunovic
POCASNI CLAN
POCASNI CLAN
dunovic


Ženski
Broj poruka : 144
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2008

GDE BI VOLELI DA STE U OVOM TRENUTKU - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: GDE BI VOLELI DA STE U OVOM TRENUTKU   GDE BI VOLELI DA STE U OVOM TRENUTKU - Page 2 EmptyUto Jan 29, 2008 12:31 am

Ovo ne mogu krace, mislim da pisem, valjda se shvatila, a ja tupava opet objasnjavam.....
Nazad na vrh Ići dole
Alek
Penzioner Member
Penzioner Member
Alek


Muški
Broj poruka : 4089
Datum upisa : 21.01.2008

GDE BI VOLELI DA STE U OVOM TRENUTKU - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: GDE BI VOLELI DA STE U OVOM TRENUTKU   GDE BI VOLELI DA STE U OVOM TRENUTKU - Page 2 EmptyUto Jan 29, 2008 12:32 am

Italija - Milan :cvike:
Nazad na vrh Ići dole
dunovic
POCASNI CLAN
POCASNI CLAN
dunovic


Ženski
Broj poruka : 144
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2008

GDE BI VOLELI DA STE U OVOM TRENUTKU - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: GDE BI VOLELI DA STE U OVOM TRENUTKU   GDE BI VOLELI DA STE U OVOM TRENUTKU - Page 2 EmptyUto Jan 29, 2008 12:33 am

Onaj martini kod Misteri mi udara u glavu, pa lupam,lupam, a tako i dolazim polako do loo. posta, sto mi je i želja... :kiki: :jokja: :jokja:
Nazad na vrh Ići dole
Coyote girl
Urednik
Urednik
Coyote girl


Broj poruka : 1309
Datum upisa : 25.01.2008

GDE BI VOLELI DA STE U OVOM TRENUTKU - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: GDE BI VOLELI DA STE U OVOM TRENUTKU   GDE BI VOLELI DA STE U OVOM TRENUTKU - Page 2 EmptyUto Jan 29, 2008 1:29 am

Volela bih da sam sada u nekom Tibetanskom manastiru i da slusam mantru.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




GDE BI VOLELI DA STE U OVOM TRENUTKU - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: GDE BI VOLELI DA STE U OVOM TRENUTKU   GDE BI VOLELI DA STE U OVOM TRENUTKU - Page 2 EmptyUto Jan 29, 2008 1:34 am

u zimskom snu.............
Nazad na vrh Ići dole
simona
POCASNI CLAN
POCASNI CLAN
simona


Ženski
Broj poruka : 844
Godina : 44
Lokacija : bgd
Datum upisa : 24.01.2008

GDE BI VOLELI DA STE U OVOM TRENUTKU - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: GDE BI VOLELI DA STE U OVOM TRENUTKU   GDE BI VOLELI DA STE U OVOM TRENUTKU - Page 2 EmptyUto Jan 29, 2008 12:41 pm

daleko daleko
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




GDE BI VOLELI DA STE U OVOM TRENUTKU - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: GDE BI VOLELI DA STE U OVOM TRENUTKU   GDE BI VOLELI DA STE U OVOM TRENUTKU - Page 2 EmptySre Jan 30, 2008 3:08 am

negde na moru..............
Nazad na vrh Ići dole
Coyote girl
Urednik
Urednik
Coyote girl


Broj poruka : 1309
Datum upisa : 25.01.2008

GDE BI VOLELI DA STE U OVOM TRENUTKU - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: GDE BI VOLELI DA STE U OVOM TRENUTKU   GDE BI VOLELI DA STE U OVOM TRENUTKU - Page 2 EmptySre Jan 30, 2008 10:33 am

Na Tibetu i dalje........
Nazad na vrh Ići dole
dunovic
POCASNI CLAN
POCASNI CLAN
dunovic


Ženski
Broj poruka : 144
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2008

GDE BI VOLELI DA STE U OVOM TRENUTKU - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: GDE BI VOLELI DA STE U OVOM TRENUTKU   GDE BI VOLELI DA STE U OVOM TRENUTKU - Page 2 EmptySre Jan 30, 2008 11:49 pm

Coyote girl draga,rado bi se ja tebi pridružila da tražimo ŠAMBALU....može li
se u društvo?
Kažes da te znam pod drugim nikom,avatrom, sta li, ali ja ni ne naslucujem ko si...odaj mi malu tajnu, ili to rešavamo na Tibetu.... :kiki: :ura: :ura: :sreca:
Nazad na vrh Ići dole
Alek
Penzioner Member
Penzioner Member
Alek


Muški
Broj poruka : 4089
Datum upisa : 21.01.2008

GDE BI VOLELI DA STE U OVOM TRENUTKU - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: GDE BI VOLELI DA STE U OVOM TRENUTKU   GDE BI VOLELI DA STE U OVOM TRENUTKU - Page 2 EmptySre Jan 30, 2008 11:52 pm

Ja bi na neko jezero :tuzan:

Pozdrav za Dunovic
Nazad na vrh Ići dole
Coyote girl
Urednik
Urednik
Coyote girl


Broj poruka : 1309
Datum upisa : 25.01.2008

GDE BI VOLELI DA STE U OVOM TRENUTKU - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: GDE BI VOLELI DA STE U OVOM TRENUTKU   GDE BI VOLELI DA STE U OVOM TRENUTKU - Page 2 EmptySre Jan 30, 2008 11:52 pm

dunovic ::
Coyote girl draga,rado bi se ja tebi pridružila da tražimo ŠAMBALU....može li
se u društvo?
Kažes da te znam pod drugim nikom,avatrom, sta li, ali ja ni ne naslucujem ko si...odaj mi malu tajnu, ili to rešavamo na Tibetu.... :kiki: :ura: :ura: :sreca:
Na Tibetu uz neku odgovarajucu mantru tibetanskih monaha. Samo ko ce da radi prenos uzivo od 1 marta :smeh: :smeh: :smeh: :smeh: :smeh:
Nazad na vrh Ići dole
dunovic
POCASNI CLAN
POCASNI CLAN
dunovic


Ženski
Broj poruka : 144
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2008

GDE BI VOLELI DA STE U OVOM TRENUTKU - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: GDE BI VOLELI DA STE U OVOM TRENUTKU   GDE BI VOLELI DA STE U OVOM TRENUTKU - Page 2 EmptySre Jan 30, 2008 11:59 pm

Pošto RAZUMNU vidjam i ovde, ti mora draga da si Garava, ali ajde ne moram znati, radujem se l.martu i offu.
Da li se nesto zna o DANIJELINS,? :kez: :smeh: :pozz:
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





GDE BI VOLELI DA STE U OVOM TRENUTKU - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: GDE BI VOLELI DA STE U OVOM TRENUTKU   GDE BI VOLELI DA STE U OVOM TRENUTKU - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
GDE BI VOLELI DA STE U OVOM TRENUTKU
Nazad na vrh 
Strana 2 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Off topic :: Kafana,Agencija,zezanje.......-
Skoči na: