Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 21.jun. - 22.jul.Rak

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
zmaj80
POCASNI CLAN
POCASNI CLAN
zmaj80


Muški
Broj poruka : 1152
Datum upisa : 22.01.2008

21.jun. - 22.jul.Rak Empty
PočaljiNaslov: 21.jun. - 22.jul.Rak   21.jun. - 22.jul.Rak EmptyPet Jan 25, 2008 10:06 pm

O raku..
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




21.jun. - 22.jul.Rak Empty
PočaljiNaslov: Re: 21.jun. - 22.jul.Rak   21.jun. - 22.jul.Rak EmptyPet Feb 01, 2008 12:31 pm

RAK

(21.jun - 21.jul)


Ime: Cencer je latinsko ime za Raka
Planeta: Mesec
Boja: Bela
Zivotinja: Rak i druga vodozemna stvorenja
Metal: Srebro
Drago kamenje: Mesečev kamen, biseri
Biljke: Lubenica, krastavac

Najnepravednija izreka o Raku:
“Rak je ćudljiv.”

Rak živi u oklopu jer je vrlo mekan i izvan njega ne bi mogao preživeti. Ako se oseti ugroženim, postoji samo jedno mesto - nazad, unutra iza čvrsto zatvorenih vrata.
Karakteristike

Ovo je prvi vodeni znak, osetljiv i brižan. Svejedno da li muškarac ili zena, Rak je idealna mama Zodijaka, uvek pri ruci u krizama, pun saosećanja.

Rak na svoj pažljiv i oprezan način voli štititi i osigurati sve stvari i ljude koje voli.

Delovi tela povezani s ovim znakom jesu grudi i stomak, što govori o potrebi da se brinu o drugima ali i očekuju pažnju za uzvrat. Čulan je, tajanstven, odan. Ima bujnu maštu. Materinski je nežan. Voli kuću, porodicu. Slabe je volje, sklon piću. Obično ih majke guše preosetljivošću. To je najemotivniji astrološki znak. Ima jaku imaginaciju.
Ljubav

Rak je najtajanstveniji znak pod uticajem Meseca. Dok je slobodan ima stalnu potrebu za promenama i avanturama. U stalnoj vezi je veran, ljubomoran, ne ispoljava otvoreno emocije. Traži jakog partnera, koji bi mogao da zadovolji njegove velike intimne potrebe. Pada na muziku, piće, prigušeno svetlo.
Prijateljstvo

Potrebno je osećati se potrebnim. Onaj ko kaže Raku da mu je neophodan u životu zauzeće posebno mesto. Ima hladnu ruku koja olakšava glavobolju, i sposobnost utehe da zakrpi nečije slomljeno srce. Puno nežnosti, brige i tolerancije treba za njegova promenljiva raspoloženja. Rođen je pod vladavinom Meseca i Rak lice menja češće od njegovih. Nesigurnost ga čini mrzovoljnim ili priljubljivim uz druge. Prijatelji do kojih mu je stalo, moraju pokazati koliko im je stalo do njega i takve pozivaju u svoj oklop.
Posao

Bez obzira na to koji posao odabere, važno je da Rak oseća ugodnu atmosferu i da je siguran u vrednost onoga sto radi. Kad se oseća dobro, polako se i pokreće, preuzimajući odgovornost. Novac mu je jako važan i ništa ga ne greje kao lep, trbušast bankovni račun. Zato uglavnom nema teškoća sa štednjom.

Zanimanja za Raka su: fotograf, glumac, mornar, ugostitelj, istoričar, pisac, slikar, moler, trgovački putnik, ekonomista i nastavnik.
Garderoba

Raku se sviđa udobna odeća i obuća, a prirodna vlakna i istančane boje mu najbolje odgovaraju. Suzdržava se pomalo od kićanih dodataka i nakita. Najdraže boje Raku su bela, krem i svetlozelena.
Slavni Rakovi

Georgio Armani - Bill Cosby - Lady Diana - Harison Ford - Meryl Streep - George Orwell - George Michael - Chris O’Donnell -J ohn Cusack - Mel Brooks - Liv Tyler - Hermann Hesse - Tom Cruise - The Dalai Lama XIV - Sylvester Stallone - Ringo Starr - Anjelica Huston - Tom Hanks - Courtney Love - Suzanne Vega - Amadeo Modigliani - Rembrandt - Donald Sutherland - Nelson Mandela - Carlos Santana - Ernest Hemingway - Robin Williams - Julius Caesar
Nazad na vrh Ići dole
bejce
POCASNI CLAN
POCASNI CLAN
bejce


Ženski
Broj poruka : 657
Godina : 47
Datum upisa : 23.01.2008

21.jun. - 22.jul.Rak Empty
PočaljiNaslov: Re: 21.jun. - 22.jul.Rak   21.jun. - 22.jul.Rak EmptyPet Feb 01, 2008 2:49 pm

Novac mu je jako važan i ništa ga ne greje kao lep, trbušast bankovni račun. Zato uglavnom nema teškoća sa štednjom.

ovaj deo jedino nije tacan, bas ne znam da stedim i uopste mi nisu vazne pare, sto me mnogi i kritikuju. Ni zanimanja bas mi nisu pogodjenja, a za ostalo se uglavnom moze reci da je tacno
Nazad na vrh Ići dole
dunovic
POCASNI CLAN
POCASNI CLAN
dunovic


Ženski
Broj poruka : 144
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2008

21.jun. - 22.jul.Rak Empty
PočaljiNaslov: Re: 21.jun. - 22.jul.Rak   21.jun. - 22.jul.Rak EmptyPet Feb 01, 2008 7:58 pm

Bejce draga, za izracunavanje tvog podznaka, potrebno je i mesto rodjenja,nisi to napisala, a ne mogu ti izracunati ascedent bez toga. Jos uvek neznam kako to privatno da ti posaljem, ali nekako se snalazim, pa cu valjda prokljuviti i to...pozdrav :hello: :pozz: :pozz: :pozz:
Nazad na vrh Ići dole
bejce
POCASNI CLAN
POCASNI CLAN
bejce


Ženski
Broj poruka : 657
Godina : 47
Datum upisa : 23.01.2008

21.jun. - 22.jul.Rak Empty
PočaljiNaslov: Re: 21.jun. - 22.jul.Rak   21.jun. - 22.jul.Rak EmptySub Feb 02, 2008 4:27 am

Ma mozete i ovako da mi posaljete. Hvala vam u svakom slucaju.
Rodjena sam u Beogradu, a privatnu poruku saljete tako sto pritisnete ovo mp ispod slike (avatara).
Hvala jos jednom
Nazad na vrh Ići dole
dunovic
POCASNI CLAN
POCASNI CLAN
dunovic


Ženski
Broj poruka : 144
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2008

21.jun. - 22.jul.Rak Empty
PočaljiNaslov: Re: 21.jun. - 22.jul.Rak   21.jun. - 22.jul.Rak EmptySub Feb 02, 2008 8:44 pm

Draga ja posla na to <mp. ali neznam da li si ti to dobila, pa nekako da mi to javiš. Za svaki slučacaj ti si RAK-OVAN- sa mesecom u Škorpiji. :pozz:
Nazad na vrh Ići dole
bejce
POCASNI CLAN
POCASNI CLAN
bejce


Ženski
Broj poruka : 657
Godina : 47
Datum upisa : 23.01.2008

21.jun. - 22.jul.Rak Empty
PočaljiNaslov: Re: 21.jun. - 22.jul.Rak   21.jun. - 22.jul.Rak EmptyNed Feb 03, 2008 1:47 pm

hvala puno ::):
Nazad na vrh Ići dole
dunovic
POCASNI CLAN
POCASNI CLAN
dunovic


Ženski
Broj poruka : 144
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2008

21.jun. - 22.jul.Rak Empty
PočaljiNaslov: Re: 21.jun. - 22.jul.Rak   21.jun. - 22.jul.Rak EmptyNed Feb 03, 2008 6:04 pm

:smeh: Bejce da li si dobila moj PP, ili je pokusaj neuspeo. Nema veze, skapiracu i to, samo te molim da mi negiras, ili potvrdis. I hvala... :hello: :pozz: :pozz: :kiki: :kiss:
Nazad na vrh Ići dole
bejce
POCASNI CLAN
POCASNI CLAN
bejce


Ženski
Broj poruka : 657
Godina : 47
Datum upisa : 23.01.2008

21.jun. - 22.jul.Rak Empty
PočaljiNaslov: Re: 21.jun. - 22.jul.Rak   21.jun. - 22.jul.Rak EmptyPon Feb 04, 2008 2:39 am

nisam dobila poruku :pozz:
Nazad na vrh Ići dole
dunovic
POCASNI CLAN
POCASNI CLAN
dunovic


Ženski
Broj poruka : 144
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2008

21.jun. - 22.jul.Rak Empty
PočaljiNaslov: Re: 21.jun. - 22.jul.Rak   21.jun. - 22.jul.Rak EmptyPon Feb 04, 2008 11:38 am

E, draga Bejce, znaci nesto bas i nisam uradila kako treba, ali mislim da sam postupak nisam sprovela dobro, ubuduce bice bolje, potkovacu se, pozdravljam te :pozz: :pozz: :pozz:
Nazad na vrh Ići dole
bejce
POCASNI CLAN
POCASNI CLAN
bejce


Ženski
Broj poruka : 657
Godina : 47
Datum upisa : 23.01.2008

21.jun. - 22.jul.Rak Empty
PočaljiNaslov: Re: 21.jun. - 22.jul.Rak   21.jun. - 22.jul.Rak EmptyPon Feb 04, 2008 12:43 pm

samo polako, naucice te :pozz:
Nazad na vrh Ići dole
dunovic
POCASNI CLAN
POCASNI CLAN
dunovic


Ženski
Broj poruka : 144
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2008

21.jun. - 22.jul.Rak Empty
PočaljiNaslov: Re: 21.jun. - 22.jul.Rak   21.jun. - 22.jul.Rak EmptyPon Feb 04, 2008 2:46 pm

Eto draga, ti si mi bila dobar edukator na zvan.foruma v.b. kada si napisala da ne pisem velikim slovima, jer tada biva kao da neko vristi. I to nekako uspevam da kontrolisem, a nekad i omanem, jer nesto moram napisati i istaci velikim slovima.... AAA draga nnaaa svemu ti hvala. :kiki: :pozz: :pozz: :hello: :ura:
Nazad na vrh Ići dole
bejce
POCASNI CLAN
POCASNI CLAN
bejce


Ženski
Broj poruka : 657
Godina : 47
Datum upisa : 23.01.2008

21.jun. - 22.jul.Rak Empty
PočaljiNaslov: Re: 21.jun. - 22.jul.Rak   21.jun. - 22.jul.Rak EmptyPon Feb 04, 2008 7:14 pm

:trep: :pozz:
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





21.jun. - 22.jul.Rak Empty
PočaljiNaslov: Re: 21.jun. - 22.jul.Rak   21.jun. - 22.jul.Rak Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
21.jun. - 22.jul.Rak
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Opste teme :: Astrologija - Numerologija-
Skoči na: